Webmaster Forumu - Sekersin.COM

Webmaster Forumu - Sekersin.COM (http://www.sekersin.com/)
-   Google Optimizasyon (http://www.sekersin.com/google-optimizasyon/)
-   -   Sitenizin mobil cihazlara uygunluğu artık bir Google Arama sıralama sinyali olarak kabul edilmektedir. (http://www.sekersin.com/google-optimizasyon/25273-sitenizin-mobil-cihazlara-uygunlugu-artik-bir-google-arama-siralama-sinyali-olarak-kabul-edilmektedir.html)

Crazy 01-05-2015 11:18

Sitenizin mobil cihazlara uygunluğu artık bir Google Arama sıralama sinyali olarak kabul edilmektedir.
 
Sitenizin mobil uyumlu Google arama sonuçlarına uygun olduğundan emin olun

21 Nisan 2015 tarihinden itibaren mobil cihazlara uygunluk, Google Arama'daki sıralama sonuçlarını daha fazla etkileyecek. Bu değişiklik, dünya genelinde tüm dillerde yapılan mobil aramaları etkileyecek ve Google Arama sonuçları üzerinde de büyük bir etkiye sahip olacak. Kullanıcılar, cihazları için optimize edilmiş, alakalı ve yüksek kaliteli arama sonuçlarını daha kolay bulabilecek. Web sitenizin bu arama değişikliği için hazır olduğundan emin olmanız için aşağıdaki sık sorulan soruları hazırladık:
Sitemin mobil uyumlu olup olmadığını nasıl kontrol edebilirim?

Sayfalarınızı Mobil Uyumluluk Testi aracıyla test ederek sitenizi kontrol edebilirsiniz. Bu araç, Google Arama'nın sayfalarınızı nasıl gördüğünü gösterir. Sitelerinizdeki mobil kullanılabilirlik sorunlarının bir listesine ulaşmak için Web Yöneticisi Araçları hesabınıza giriş yapın ve Mobil Kullanılabilirlik Raporu'na bakın.
Sitemi mobil uyumlu hale nasıl getirebilirim?

Mobil uyumlu sitenizi oluşturmak için işe mobil uyumlu siteler kılavuzuyla başlayabilirsiniz. Yayıncılar için daha özelleştirilmiş tavsiyelere ihtiyacınız varsa AdSense Birden Çok Ekran Başlangıç Kılavuzu'nu inceleyebilirsiniz.
Web sitem zaten mobil cihazlar için uygun. Herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu?

Siteniz zaten mobil uyumluysa:
Ziyaretçilerinize iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak ve mobil trafiğinizden en iyi şekilde yararlanmak için hemen mobil ortama geçiş yapın.

Ganez 05-06-2015 16:48

21 nisan'dan sonra mobil sitelerin bir adım daha önde olacağını duyuran google tarafından hazırlanan mobil uyumluluk testi
buradan siteniz mobil uyumlu mu değil mi öğrenebilirsiniz.


p.pw


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 16:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.