Webmaster Forumu - Sekersin.COM

Webmaster Forumu - Sekersin.COM (http://www.sekersin.com/)
-   İş Arayanlar (http://www.sekersin.com/arayanlar/)
-   -   Yeni Açılan Program İndirme Sitesinde Ücretli İçerik Girecek Arkadaş Arıyoruz (http://www.sekersin.com/arayanlar/17736-yeni-acilan-program-indirme-sitesinde-ucretli-icerik-girecek-arkadas-ariyoruz.html)

indirapp 17-11-2013 02:29

Yeni Açılan Program İndirme Sitesinde Ücretli İçerik Girecek Arkadaş Arıyoruz
 
Merhaba Arkadaşlar,
Öncelikle bu tarz forumlarda ilk kez bulunuyorum bundan dolayı yaptığım bir hata olursa forum yetkililerinden ve sizlerden özür diliyorum.
Ben bundan önce bir çok program indirme sitesinde görev yaptım ve 13.11.2013 tarihinde bir program indirme sitesi açtım. Üniversite arkadaşlarımla açtığım bu site ile şuanda 3 kişi ilgilenmekteyiz. Piyasada sizinde bildiğiniz gibi bir çok editörlük vs. tarzı iş fırsatı bulunmaktadır. Bizde şuanda içerik girebilecek arkadaşlar arıyoruz tabi ki farklı fikirleriniz var ise bunları da değerlendirebiliriz .
Bütün başvurular olumlu/olumsuz değerlendirilecektir.
Websitemize öncelikle göz atıp daha sonra yapabileceğiniz işi bize söyleyip başvurunuzu mail adresimize gönderiniz.
Başvurunuzda Adınız, soyadınız, mesleğiniz, yaşınız, yaşadığınız il, sitemizde yapabileceğiniz iş fikirleri ve bunun yanında size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi (mail,telefon,facebook vs. ) paylaşırsanız seviniriz . İyi günler dileriz.
Website Adresi: İndirApp | Program, Driver, Oyun ve Mobil Uygulamaları indir - | İndirApp | Program, Driver, Oyun ve Mobil Uygulamaları indir
Başvurunuzu göndereceğiniz e-mail adresi: [email protected]
ÖNEMLİ NOT: Sitemizde bulunan iletişim formu şuan için aktif değildir lütfen bu mail adresine başvurularınızı gönderiniz.


Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 19:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.